Oferta pracy

Inżynier Mechanik

SIENKIEWICZ MAT BUD Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dołącz do SIENKIEWICZ MAT BUD Sp. z o.o. !

Jesteśmy czołowym producentem prefabrykatów betonowych w Polsce. Działamy na rynku od ponad 30 lat. Posiadamy 2 zakłady produkcyjne oraz rozwinięty dział handlowy. Jesteśmy firmą rodzinną, którą tworzy już 3 pokolenie. Jesteśmy ukierunkowani na innowacje technologiczne i ciągłe doskonalenie produkcji. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Inżyniera mechanika. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, odpowiedzialną, nastawioną na rozwiązywanie problemów i spełniasz wymagania formalne zapisane poniżej – aplikuj!

INŻYNIER MECHANIK

Opis stanowiska:

  • Organizowanie, planowanie i harmonogramowanie produkcji metalowej; zarządzanie warsztatem i zbrojarnią.
  • Projektowanie form.
  • Projektowanie i wdrażanie innowacji technologicznych; udział w procesach uruchamiania linii produkcyjnych.
  • Nadzór nad służbami utrzymania ruchu (serwis i naprawa maszyn i urządzeń; wykonywanie przeglądów prewencyjnych).
  • Zapewnienie bezawaryjnej pracy linii produkcyjnej oraz zapewnienie ciągłości pracy maszyn oraz urządzeń.
  • Przygotowywanie wymaganej dokumentacji technicznej opisującej źródła przyczyn awarii .

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe inżynierskie.
  • Doświadczenie: co najmniej 3 lata na podobnym stanowisku.
  • Znajomość oprogramowania projektowego.
  • Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, analityczny umysł i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia techniczne
  • Dofinansowanie nauki
  • Eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sienkiewicz Mat-Bud z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Sienkiewicz Mat-Bud z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwoleńskiej 64a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy