Oferta pracy

Inżynier Mechanik

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w PolsceO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń - naprawy,

  • Zamawianie części zamiennych,

  • Wykonywanie badań UDT i niezbędne certyfikaty.

  • Organizacja zespołu i operatorów do każdego sprzętu.

  • Pomoc w tworzeniu modułu wyposażenia w IFS (sytem ERP)

  • Wykorzystanie systemu IFS do modułu wyposażenia.

  • Przygotowanie i przestrzeganie programu konserwacji dla każdego sprzętu.

  • Przygotowywanie miesięcznych analiz sprzętu.

Nasze wymagania

  • Ukończenie studiów związanych z inzynierią mechaniczną

  • Doswiadczenie w pracy na jakimkolwiek systemie ERP

  • Dośiwadczenie na podobnym stanowisku, conajmniej 5 lat.

  • Dobra znajomość MS office

  • Znajomość AutoCad będzie atutem.

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę / kontrakt.

  • Współpracę w międzynarodowym środowisku.

  • Współpracę z renomowaną firmą budowlaną.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych.

  • Liczne benefity – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe szkolenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce