Logo Pracuj.pl

Inżynier Mechanik

BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracami remontowo-modernizacyjnymi urządzeń mechanicznych w przemyśle (głównie energetyka zawodowa),
  • Nadzór nad pracami serwisowymi eksploatacyjnymi urządzeń mechanicznych w przemyśle,
  • Dobór właściwej technologii prac i stosowanych rozwiązań,
  • Organizowanie i nadzór nad pracą zespołów wykonawczych ( zasoby własne i podwykonawcy),
  • Opracowywanie ofert, kosztorysowanie prac,
  • Współpraca z klientami, budowanie długotrwałych relacji biznesowych,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym,
  • Minimum 2 lat doświadczenia w obszarze zarządzania operacyjnego oraz nadzorowania projektów z branży mechanicznej w budownictwie przemysłowym,
  • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu projektów w branży mechanicznej, preferowane utrzymanie ruchu lub praktyka zawodowa w zakładzie przemysłowym,
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami wykonawczymi,
  • Doświadczenie w pracy z budżetem projektów/prac,
  • Świadectwo kwalifikacyjne E/ D Gr 2,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zdolności organizacyjne,
  • Operatywność i przedsiębiorczość,
  • Świadomość biznesowa, ukierunkowanie na wynik,
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • Współpraca i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientem

To oferujemy

  • W 80% czasu pracy, pracę na miejscu w obrębie Warszawy, bez długotrwałych DLEGACJI
  • Pracę w dynamicznym środowisku, w firmie o pozycji lidera w swojej branży ,
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w tym udział w zagranicznych projektach rozwojowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej),
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej Medicover, karty Multisport, ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach,
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA Sp. z o.o.

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. jest dostawcą usług kompleksowego utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych. Nasze usługi realizujemy w branżach: mechanicznej, elektrycznej i AKPIA, obmurzy ogniotrwałych, izolacji termicznych, rusztowań i usług diagnostycznych.

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Bilfinger.

Inżynier Mechanik, Warszawa