Ta oferta pracy jest nieaktualna od 326 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Mechanik

  • Włoszczowa, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZPUE S.A. od 28 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy krajowym liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

    Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Włoszczowa

    Kluczowe zadania:

    • Opracowywanie standardów wykonania wyrobów w zakresie konstrukcji i dokumentacji;
    • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań funkcjonalnych, technologicznych i materiałowych związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów;
    • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną;
    • Sporządzanie specyfikacji materiałowych i ich weryfikacja.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie lub doświadczenie związane z mechaniką, mechatroniką;
    • Podstawowa znajomość programów graficznych (CAD, SOLID EDGE);
    • Znajomość pakietu MS Office(Excel, Word).

    Co oferujemy:

    • Umowę o pracę;
    • Wdrożenie do pracy na nowym stanowisku i wsparcie przełożonego;
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje;
    • Możliwość awansu;
    • Ambitne zadania.

    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    bottom
    Prosimy o dopisanie klauzuli:,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.VIII. 1997 r. o ochronie danych osobowych” (Dz. U. Nr 133, poz. 833).

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.