Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Mechanik

EthosEnergy Sp. z o.o.O firmie

  • Paprotna 12A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

EthosEnergy Sp. z o.o.

Paprotna 12A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie obliczeń mechanicznych z zakresu zagadnień liniowych i nieliniowych zespołów elementów turbin parowych oraz gazowych

  • Analizy układów wirujących w obszarach zagadnień związanych z wibracjami i rezonansem

  • Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych z wykorzystaniem metody elementów skończonych i metod analitycznych

  • Opracowywanie, analiza i interpretacja wyników obliczeń

  • Wsparcie techniczne dla działów handlowego, technologicznego i serwisu

  • Przygotowywanie dokumentacji koncepcyjnej i wykonawczej

  • Nadzór autorski nad montażem oraz wykonawstwem

  • Terminowa oraz poprawna realizacja zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe Inżynier Mechanik, preferowana specjalizacja: Mechanika i Budowa Maszyn, Maszyny i Urządzenia Energetyczne lub pokrewne

  • Znajomość teoretycznej wiedzy z zakresu mechaniki i materiałoznawstwa

  • Znajomość oprogramowania inżynierskiego CAD typu Solid Edge, AutoCad, Inventor

  • Znajomość oprogramowania Ansys w zakresie budowy modeli dyskretnych oraz analiz liniowych i nieliniowych

  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego

  • Umiejętność integracji wiedzy z różnych dyscyplin naukowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Minimum komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora/projektanta z wykorzystaniem oprogramowania Ansys będzie dodatkowym atutem

  • Inicjatywa i kreatywność oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Możliwość realizowania ciekawych projektów ze specjalistami w swojej branży;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna)

  • Pracę w przyjaznym i twórczym środowisku.

We are currently recruiting for a Commercial Manager to be based in our office in Wroclaw, Poland. The Commercial Manager role is to develop proposals, manage the proposal volumes within their queue, and determine the internal resources necessary to complete the proposal. Furthermore, the Commercial Manager creates detailed models, reviews and redlines contracts, is ACA(Athorized

Contract Advisor) qualified, and prepares and supports deal approvals. As a member of the EsternHemisfere Commercial team, the Commercial Manager is expected to ensure the proposals generated align with the strategy and the organization’s overall strategic goals. The Commercial Manager shall also ensure that directions given by Sr. Commercial Manager and/or Commercial Directors are followed and used to effectively develop a proposal.

The Commercial Manager is expected to ensure compliance with all company policies, procedures and safety, security and environmental requirements.

Przewiń do profilu firmy