Oferta pracy

Inżynier mechaniki - Zastępca Kierownika działu

AIB spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Czerwionka-Leszczyny

    Czerwionka-Leszczyny, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Dział technologii produkcji zajmuje się przebudowywaniem, serwisowaniem i usprawnianiem maszyn oraz budową podsystemów usprawniających produkcję i bezpieczeństwo. Osoba zatrudniona na stanowisku Zastępcy Kierownika działu technologii produkcji będzie współodpowiedzialna za ciągłe zwiększanie wydajności zakładu

  • Koordynowanie pracy zespołu

  • Planowanie i organizowanie prac oraz rozwiązywanie problemów technicznych z zakresu konstruowania oraz eksploatacji maszyn i urządzeń

  • Kontrolowanie eksploatacji maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wytłaczarki, mieszalniki, dozowniki

  • Konstruowanie oraz ulepszanie urządzeń

  • Opracowywanie dokumentacji pracy maszyn

  • Ocenianie przydatności stosowanych materiałów, urządzeń i maszyn

  • Kierowanie procesami obróbki skrawaniem: toczenie, frezowanie, szlifowanie

  • Opracowywanie i monitorowanie dokumentacji technologicznej pracy urządzeń

  • Tworzenie specyfikacji maszyn dla nowych projektów

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Potrafisz budować relacje i zaangażowanie w zespole

  • Posiadasz wiedzę z zakresu budowy i konstruowania maszyn oraz przyrządów do prowadzenia procesów

  • Nie jest Ci obca znajomość dziedzin technologii mechanicznej: obróbka skrawaniem, obróbka cieplna i fizykochemiczna oraz obróbka plastyczna

  • Posiadasz doświadczenie w zakresie planowania remontów i usuwania awarii oraz wiedzę z zakresu eksploatacji maszyn

  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy to Twoje mocne strony

  • Jesteś proaktywny i zaangażowany

  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Używasz programów wspomagających projektowanie 3D (SolidWorks)

To oferujemy

  • Autonomia - nasi pracownicy mają dużą swobodę działania, aby mogli wykorzystywać swoją kreatywność w codziennych zadaniach

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

AIB spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Firma AIB specjalizuje się w produkcji elastomerowych ekstruzji od ponad 25 lat. Rocznie wdrażamy ponad czterdzieści nowych produktów dla największych polskich i międzynarodowych firm. Każde wdrożenie wymaga fazy koncepcyjnej, prototypowania, wytwarzania narzędzi i uruchomienia masowej produkcji.

Przewiń do profilu firmy