Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier MES

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu Exide Technologies i jednym z wiodących zakładów produkcyjnych
    w grupie Exide w Europie.
    W Poznaniu produkujemy najwyższej jakości akumulatory dla renomowanych producentów samochodów. Dzięki innowacyjnemu podejściu nieustannie się rozwijamy.
    W związku ze zrealizowanymi inwestycjami szukamy osób, które chcą w naszej firmie wykorzystać pozyskaną do tej pory wiedzę na stanowisku:

    Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
    Informatyzacja Produkcji

    Miejsce pracy: Poznań

    Główną odpowiedzialnością na tym stanowisku jest wdrażanie w organizacji systemu MES.

    Nr ref. MES/02/2018

     Zadania:

    • Administrowanie i udział we wdrażaniu kolejnych modułów systemu MES (Manufacturing Execution System)
    • Zarządzanie bazą danych wymaganych dla prawidłowego działania systemu MES
    • Przygotowywanie, analiza, interpretacja i dokumentowanie danych w postaci raportów
    • Współpraca z europejskim zespołem ds. wdrożenia MES
    • Reagowanie na nieprawidłowości, wykrywanie błędów w działaniu systemu i raportowanie ich do grupy wdrażającej MES
    • Wdrażanie najlepszych praktyk
    • Szkolenie pracowników liniowych z zasad funkcjonowania systemu

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek Zarządzanie Produkcją
    • Wcześniejsze doświadczenie projektowe obejmujące rozwój, konfigurację, wdrożenie systemu dla przemysłu oraz w integracji ERP-MES będzie dodatkowym atutem
    • Praktyczna wiedza z zakresu sterowania produkcją, planowania zdolności produkcyjnych, statystycznych metod zarządzania procesem
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w europejskim zespole ds. wdrożenia MES
    • Zdolności analityczne
    • Udowodniona umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole
    • Zdolności komunikacyjne i budowania relacji z innymi funkcjami w organizacji

    Oferujemy:

    • Samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku z możliwością rozwoju zawodowego
    • Pracę w zgranym zespole
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Preferencyjną ofertę PZU
    • Pracowniczy program emerytalny już po przepracowaniu 24 miesięcy
    • Program nagród jubileuszowych
    • Kartę Multisport dofinansowaną dla pracownika oraz kartę dla członków rodziny
    • Karty podarunkowe z okazji Bożego Narodzenia
    Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV wraz z kodem referencyjnym poprzez "Aplikuj" na dole ogłoszenia lub na adres:

    Exide Technologies S.A.
    Dział ZZL
    ul. Gdyńska 31/33, 61-016 Poznań

    Prosimy o składnie ofert wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

    EXIDE..... makes job exciting

    Na podstawie polskich i wspólnotowych przepisów o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych przeze mnie w CV w procesie rekrutacji na stanowisko Inżynier MES, prowadzonej przez EXIDE TECHNOLOGIES S.A. z siedzibą w Poznaniu oraz na ich ew. przekazywanie do spółek z grupy kapitałowej EXIDE TECHNOLOGIES wyłącznie w związku z tą rekrutacją. Oświadczam, że: (1) dane podaję dobrowolnie, (2) poinformowano mnie o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych, ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie lub żądania ich usunięcia.