Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Metalurg

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nemak jest największym na świecie producentem najnowocześniejszych głowic cylindrów, bloków silnika, obudów sprzęgła, skrzyń biegów oraz komponentów strukturalnych na potrzeby wiodących producentów samochodowych na całym świecie. Zatrudnia niemal 23 000 pracowników i posiada 38 wydziałów produkcyjnych w 16 krajach Europy, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej oraz Azji. Nemak Poland jest jedynym oddziałem korporacji zlokalizowanym w Polsce. Firma zatrudnia blisko 1 400 pracowników i jest czołowym zakładem w technologii odlewania wysokociśnieniowego (HPDC) i odlewania kokilowego (GSPM) w grupie Nemak.

    INŻYNIER METALURG
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała
    GŁÓWNE ZADANIA
    • Codzienny przegląd kontroli jakości stopów w ramach procesów produkcyjnych i dostaw
    • Opracowywanie procedur i nadzór metalurgiczny nad procesami obróbki ciekłego stopu
    • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją (m.in. instrukcje, FMEA)
    • Określenie wymogów i nadzór nad dostarczanymi materiałami używanymi w zakładzie (głównie stopy Al.+ dodatki stopowe)
    • Zarządzanie i nadzór nad procesem produkcji w zakresie metalurgii siluminu
    • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych połączonych z działem jakości
      w zakresie metalurgii
    • Wykonywanie badań i analiz laboratoryjnych oraz nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
    • Wdrażanie nowych technik badawczych

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek: Metalurgia, Inżynieria Materiałowa ze specjalizacją w zakresie stopów Al. – siluminy.
    • Znajomość procesów odlewniczych z zakresu odlewnictwa ciśnieniowego i kokilowego
    • Znajomość obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego
    • Znajomość narzędzi jakości oraz normy IATF 16949
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość języka niemieckiego – będzie dodatkowym atutem
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Umiejętność pracy w zespole

    OFERUJEMY:

    • Pracę w międzynarodowej firmie
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy
    • Dobrą atmosferę pracy

    Prosimy o składanie aplikacji w formie elektronicznej z dopiskiem w tytule maila: INŻYNIER METALURG

    KREUJ WSPÓLNĄ PRZYSZŁOŚĆ - TU I TERAZ!

    careers.nemak.com

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Nemak Poland Sp. z o.o. w Bielsku-Białej oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Usługowe ALFA Sp. z o.o. z siedzibą w Andrychowie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, dalej „RODO”). informuję, iż:

     1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NEMAK POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Komorowickiej 53, 43 - 300 Bielsko-Biała.
     2. NEMAK POLAND Sp. z o.o. powołał inspektora ochrony danych osobowych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: [email protected]
     3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji oraz ewentualnych następnych rekrutacji na podobne stanowisko na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO.
     4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy/zleceniobiorcy NEMAK POLAND sp. z o.o. oraz upoważnione osoby prowadzące sprawy kadrowe.
     5. Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane do państwa trzeciego (spółki należące do grupy kapitałowej Nemak).
     6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji, nie dłużej niż rok od jej zakończenia.
     7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
     8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
     9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem udziału w rekrutacji.
    10. Dane nie są poddane profilowaniu.