Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Metrolog

FFT PRODUKTIONSSYSTEME POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów pomiarowych oraz opracowywanie skanów,

  • Wykonywanie kalibracji robotów przemysłowych i elementów infrastruktury produkcyjnej,

  • Kalibracja elementów infrastruktury produkcyjnej,

  • Wykonywanie pomiarów przyrządami pomiarowymi (Laser tracker, Ramię pomiarowe, Skaner 3D,

  • Tyczenie punktów montażowych pod budowaną infrastrukturę produkcyjną.

Nasze wymagania

  • Gotowość do wyjazdów w ramach projektów w kraju i za granicą,

  • Nastawienie na rozwój poprzez podnoszenie kwalifikacji,

  • Samodzielności oraz umiejętności analizowania problemów i znajdowania rozwiązań,

  • Znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym,

  • Komunikatywności,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne będzie atutem.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin, opartą na umowie o pracę,

  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju z ponadprzeciętnym wynagrodzeniem,

  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, potwierdzonych właściwymi certyfikatami,

  • Współudział w innowacyjnych projektach dla klientów z całego świata, z branży motoryzacyjnej i nie tylko.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

FFT PRODUKTIONSSYSTEME POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma FFT Produktionssysteme, światowy lider w branży Automotive, dostawca zautomatyzowanych linii technologicznych, zatrudniający na całym świecie ponad 2700 pracowników, poszukuje aktualnie do naszej siedziby w Katowicach kandydata/kandydatkę na stanowisko Inżynier Metrolog.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wykorzystując formularz aplikacyjny.