Inżynier modułowy

Recaro Aircraft Seating Polska Sp. z o.o.

  • Dożynkowa 1, Świebodzin
    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Dożynkowa 1

Świebodzin

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za projektowanie obecnych i nowych produktów przy zastosowaniu nowatorskich rozwiązań;

  • Nadzór nad powierzonymi projektami zlecanymi na zewnątrz wraz z końcową oceną i akceptacją;

  • Ustalanie technologii i kontrola procesu wytwórczego;

  • Projektowanie i wymiarowanie wyrobów konstrukcyjnych według koncepcji, najnowszych trendów konstrukcji i/lub analizy ryzyka;

  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej 2D oraz 3D;

  • Koordynowanie testów specyficznych dla danego modułu oraz wprowadzanie, wdrażanie i monitorowanie działań optymalizacyjnych;

  • Zapewnienie sprawnego zatwierdzania przydzielonych modułów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Dobra znajomość programów CAD 2D/3D, CATIA;

  • Wiedza z zakresu obróbki metali i tworzyw sztucznych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w na podobnym stanowisku.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • nagrody roczne

RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem GRUPY RECARO.

Zajmujemy się produkcją foteli do samolotów. Współpracujemy z dostawcami i producentami branży lotniczej z całego świata.

Przewiń do profilu firmy