Inżynier Nadzoru Jakości Dostawców

  • Sędziszów Małopolski, podkarpackie
  • Specjalista
  • 08.12.2017
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 07.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Safran jest jednym z największych na świecie dostawców systemów wysokich technologii dla przemysłu lotniczego i kosmicznego. Koncern zatrudnia ponad 70 000 Pracowników w 285 zakładach, centrach rozwojowych i biurach konstrukcyjnych na całym świecie.

Safran Transmission Systems Poland w Sędziszowie Małopolskim k. Rzeszowa produkuje najwyższej klasy przekładnie mocy do samolotów Boeing i Airbus.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski

Główne obowiązki:

  • współpraca z dostawcami w dziedzinie zapewnienia jakości
  • wykonywanie audytów jakościowych u dostawców
  • nadzór nad terminowością oraz jakością działań korygujących i zapobiegawczych realizowanych u dostawców
  • wspieranie dostawców w zakresie wprowadzania oraz utrzymywania wymagań jakościowych Grupy Safran
  • przeprowadzanie ocen dostawców
  • przygotowywanie dla potrzeb kierownictwa materiałów do planów, sprawozdań
  • uczestnictwo w projektach doskonalących jakość

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o wysokich standardach
  • Dobre warunki pracy
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Umowę o pracę na czas określony

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • min. 2 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • dobrej znajomość języka angielskiego
  • umiejętności stosowania narzędzi  jakościowych (8D, 5why itp.)
  • znajomości wymagań systemów jakości ISO 9001/EN9100
  • uprawnień do prowadzenia audytów jakościowych
  • umiejętności poszukiwania nowych rozwiązań
  • zdolności analitycznych
  • kreatywności

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się