Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Nadzoru Jakości

Pratt & Whitney Rzeszów S.A

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Jakością w powierzonej grupie dostawców PWR lub PWC

  • Reprezentowanie PWR lub PWC we współpracy z dostawcami w zakresie zapewnienia jakości

  • Zarządzanie poziomem odbioru części w Planach kontroli oraz SKIP

  • Efektywne zarządzanie działaniami korygującymi DIVE/8D dla ESCAPE/ Notification i prowadzenie przeglądów działań z dostawcami

  • Ocena jakościowa ryzyka dostawcy oraz podejmowanie działań w celu jego ograniczenia

  • Aktualizacja rejestrów oraz organizacja efektywnego raportowania i nadzorowanie danych dot. jakości (w tym KPC)

  • Terminowa obsługa zadań zgłoszeń niezgodności SAP QM/E-ZN/ QI dot. dostawców

  • Raportowanie niezgodności do Klientów i aktywna współpraca z NK. Tworzenie QN/E-QN

  • Terminowa weryfikacja i zatwierdzanie dokumentacji FAIR

  • Współpraca z działem zakupów (AS/VSM), technologami i ekspertami technicznymi, kontrola dostaw i jakości wydziałów w zakresie jakości dostaw

  • Rozwój dojrzałości dostawców w kierunku produkcji części zgodnych za pierwszym razem i bez defektów (ZNC, ProCert/SPC, Supplier Gold performing level)

  • Realizowanie auditów Systemu Zarządzania Jakością, Procesów ESA, Części Krytycznych, Programu DQR i innych zaplanowanych do wykonania w rocznym planie audytów w Bazie Dostawców ESCO

  • Nadzór i ciągłe doskonalenie instrukcji i procedur SZJ ESCO

  • Praca nad standaryzacją procesów jakościowych ESCO SQA

  • Współpraca z Klientem, spływ wymagań Klienta do działalności biura ESCO SQA, aktualizacja pakietu szkoleń dla Dostawców

Nasze wymagania

  • Kwalifikacje inżynierskie, znajomość rysunku technicznego i metrologii

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - min. średni stopień (min B1)

  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętności budowania relacji biznesowych

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz organizowania i prowadzenia projektów w kierunku poprawy jakości

  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

  • Umiejętność analitycznego myślenia, oceny sytuacji, planowania, generowania rozwiązań i nadzorowania ich wdrożenia

  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • Znajomość systemu SAP

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Innowacyjność biznesowa i ukierunkowanie na rozwój

  • Znajomość narzędzi jakościowych

  • Zdolność prawna do pracy z produkcją i technologią koncesyjną

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatna opieka medyczna, przyzakładowa przychodnia lekarska)

  • Bezpieczeństwo w miejscu pracy

  • Uczestnictwo w programie Scholar– dofinansowanie do studiów, kursu języka angielskiego.

Pratt & Whitney Rzeszów jest światowej klasy producentem silników lotniczych do śmigłowców oraz samolotów cywilnych i wojskowych na świecie , m.in. Airbus, Boeing, Lockheed Martin.

Pratt & Whitney Rzeszów wdraża strategię 2020, określając, jakim przedsiębiorstwem ma być w przyszłości. Jej brzmienie to: „Technologia. Produkt. Dobre miejsce pracy”.

Przewiń do profilu firmy