Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Nadzoru Jakości - SPC

Aero Gearbox International sp. z o.o.

  • Ropczyce

    Ropczyce, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ekspert SPC/MSA dla całej Organizacji

  • Analiza danych dotyczących zdolności procesów oraz raportowanie statusu SPC w Organizacji

  • Prowadzenie i nadzorowanie procesu analiz MSA

  • Administrator oprogramowania MeasurLink stosowanego w procesie zarządzania zmiennymi

  • Współpraca z Działem technologicznym w celu doskonalenia procesów produkcyjnych w oparciu o dane statystyczne

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników Organizacji

  • Przygotowywanie danych dotyczących SPC w procesie PPAP

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością w zakresie nadzorowanych procesów

  • Raportowanie danych dotyczących realizowanych procesów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Minimum 3 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej

  • Praktyczna znajomość programu MeasurLink

  • Praktyczna i teoretyczna znajomość SPC/MSA

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę

  • Ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny

  • Szkolenia i rozwój zawodowy w branży lotniczej

  • Zatrudnienie w firmie, dla której ważna jest dobra atmosfera i dbałość o rozwój pracownika

  • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pikniki rodzinne