Oferta pracy

Inżynier narzędzi DevOps / Administrator Atlassian

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Groovy

  • Bash

  • Java

  • Python

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wyznaczanie kierunku rozwoju platform JIRA i Confluence w Banku

  • implementowanie na platformach nowych funkcjonalności w oparciu o istniejące i własne pluginy

  • rozwijanie integracji JIRA i Confluence z innymi aplikacjami

  • dbanie o bezpieczeństwo i stabilną pracę obu platform

  • wspieranie i rozwijanie w Banku platform związanych z potokiem dostarczania oprogramowania: GitLab, SonarQube, JFrog Artifactory, Urban Code Deploy, Control-M

Nasze wymagania

  • wykorzystywanie w praktyce SQLa i umiejętność pozyskiwania informacji z dowolnej bazy danych

  • umiejętność automatyzacji przez programowanie w dowolnym języku interpretowalnym (np. bash, python) i pisania niewielkich programów w Java/Groovy

  • chęć rozwijania posiadanych umiejętności w oparciu o technologie światowych liderów rynku IT

  • zdolności analityczne i umiejętność ich wykorzystania w rozwiązywaniu złożonych problemów

  • umiejętność i chęć pracy w zespole

  • komunikatywność i rozumienie znaczenia efektywnej komunikacji we współczesnym obszarze IT

  • samodzielność (w ramach posiadanych kompetencji) i chęć angażowania się w realizację ciekawych pomysłów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z Linux w administracji JIRA/Confluence

  • praktyczna znajomość narzędzi wspierających cykl życia oprogramowania (dowolnych)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

CZEGO SZUKAMY

DOŚWIADCZENIE

3 do 5 lat doświadczenia zawodowego

WYKSZTAŁCENIE

inżynier: Informatyka

KOMPETENCJE

Programowanie (Praktyczna znajomość), Systemy operacyjne i środowiska (Praktyczna znajomość), Środowisko IT (Rozległe doświadczenie)