Logo Pracuj.pl

Inżynier Narzędziowy

APTIV Oddział w GdańskuO firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

APTIV Oddział w Gdańsku

Nowatorów 20

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Będziesz odpowiadać za wszelkie kwestie związane z narzędziami wykorzystywanymi w procesie wtryskiwania.

Twoje obowiązki będą obejmować m.in.:

• tworzenie specyfikacji narzędzi, szacowanie kosztów ich zakupu lub modyfikacji

• wsparcie procesu doboru i zakupu odpowiednich narzędzi

• monitorowanie pracy i zużycia narzędzi oraz (pod kątem technicznym, terminów i kosztów realizacji) procesów projektowania, wykonania i walidacji nowych narzędzi

• nadzorowanie i koordynacja procesu modyfikacji oraz napraw form wtryskowych

• bieżące uzgodnienia z dostawcami narzędzi, centrum projektowym oraz innymi działami zakładu

• bieżące wsparcie warsztatu oraz analiza problemów przy awariach form wtryskowych.

Nasze wymagania

  • praktyczne doświadczenie produkcyjne związane z procesem wtryskiwania oraz wiedza dotycząca przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy związanej z narzędziami wykorzystywanymi w procesie wtryskiwania
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy związanej z projektowaniem lub produkcją narzędzi, najchętniej z przeznaczeniem dla branż: motoryzacyjnej, AGD, elektroniki użytkowej
  • znajomość zasad oraz najnowszych rozwiązań technicznych stosowanych w projektowaniu i produkcji narzędzi
  • podstawowa wiedza dot. systemów zarządzania jakością
  • dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane profile: mechanika, mechatronika, automatyka
  • odpowiedzialność, dokładność oraz dobra organizacja pracy.

To oferujemy

Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Posiadamy wiele benefitów, jak np. system premiowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia pracownicze, Pracowniczy Program Kapitałowy, pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, karta Multisport i wiele innych.

Dlaczego warto do nas dołączyć:

• Bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych.

• Oferujemy Ci rozwój poprzez szkolenia i pracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami w branży.

• Niezależnie od zespołu czy kompetencji kierujemy się wartościami etycznymi. Jesteśmy zgranym zespołem w pracy i dobrymi znajomymi poza jej murami.

• Zapewniamy stabilne zatrudnienie i bezpieczne miejsce pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • karta Multisport
  • Pracowniczy Program Kapitałowy

Sterowanie gestami w motoryzacji? Pojazdy autonomiczne? To Aptiv! Od wielu lat nasza firma wspiera największe marki samochodowe, dostarczając i stale rozwijając bezpieczniejsze, bardziej ekologiczne i zapewniające lepszą łączność rozwiązania. Zatrudniamy 180 000 osób w R&D i zakładach produkcyjnych w 44 krajach.

Centrum Techniczne w Krakowie wspiera producentów aut, łącząc branżę motoryzacyjną z nowoczesnymi technologiami.

Zakład w Gdańsku zajmuje się finalną produkcją części do samochodów.

Dołącz do nas!

Aktualne oferty pracodawcy
job requisition id J000636266

Inżynier Narzędziowy, Nowatorów 20, Gdańsk