Oferta pracy

Inżynier Narzędziowy

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Uczniowska 26

Wałbrzych

Fabryka TOYOTY to miejsce tworzone przez wyjątkowych ludzi. Każdego z nas napędza tu pasja, możliwości i innowacje. Mamy moc, by tworzyć technologie jutra i wdrażać je w naszej produkcji już dziś. Nie byłoby to możliwe bez naszych pracowników.

To właśnie oni aktywnie przyczyniają się do rozwoju firmy i uruchomienia linii produkcyjnych dla silników hybrydowych i skrzyni biegów w Jelczu Laskowicach i Wałbrzychu. Nasz zespół w obu zakładach to już 3000 osób i stale go powiększamy!

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę Toyota;
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna Luxmed, pakiet Multisport, dofinansowania do posiłków);
  • Wsparcie doświadczonych kolegów i niezbędne szkolenia;
  • Wysoką kulturę organizacyjną opartą na pracy zespołowej i szacunku;
  • Uznane metody pracy (m.in. Kaizen, 5S) i wysokie standardy bezpieczeństwa.

Obowiązki:

  • Przygotowanie technologii do wytwarzania lub regeneracji części form odlewniczych;
  • Tworzenie danych CAD, CAM dla nowych produktów;
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej;
  • Modyfikacje istniejących programów, pod katem poprawy jakości i czasu obróbki;
  • Dobór narzędzi skrawających;
  • Reagowanie na pojawiające się problemy podczas procesu obróbki skrawaniem;
  • Przeglądy i usuwanie awarii na maszynach obróbczych.

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2 - 3-letnie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym – narzędziownia, obróbka skrawaniem
  • znajomość procesu obróbki skrawaniem (umiejętność obsługi frezarek numerycznych ze sterowaniem FANUC i SINUMERIC (preferowane OKUMA, MAKINO, DMG MORI)) oraz umiejętność doboru narzędzi skrawających i strategii obróbczych,
  • znajomość programów CAD (CREO, AutoCAD, NX – modelowanie brył swobodnych, złożenia, dokumentacja 2D) / CAM (NX12 moduł manufacturing);
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość kodów G: VERICUT;
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Chcesz pracować w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie?

Współtworzyć technologie przyszłości, z których będą korzystać pokolenia?

Bądź częścią czegoś wielkiego. Obierz właściwy kierunek i dołącz do naszego zespołu!

Wyślij do nas swoje CV za pomocą przycisku "aplikuj" umieszczonego w prawej górnej części ogłoszenia.

Masz pytania? Skontaktuj sie z nami: 538 899 014

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, możesz zajrzeć tutaj:

SPOTKAJMY SIĘ W TOYOCIE!

Ogłoszenie archiwalne