Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Network Operation Center Administrator - Dyspozytor

MATRONIX Marcin Moczulski

umowa o pracę, umowa zlecenie
7 0009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Pawłowice (pow. pszczyński)

    Pawłowice (pow. pszczyński), śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Co będziesz robić?

- kontrolować poprawność działania usług (weryfikacja alarmów z systemów monitorowania sieci, urządzeń oraz usług klientów, diagnostyka i nadzór nad ich rozwiązaniem)

- administrować systemami IT, serwerami, urządzeniami aktywnymi sieci

- rozwijać nowe usługi w nowo powstałym data center

- wspierać zdalnie klientów data center

- przeprowadzać przeglądy i testy utrzymania nowoczesnego data center

- kierować podległym zespołem serwisowym

- udział w procesie usuwania usterek (diagnozowanie i bieżące raportowanie statusów uszkodzeń)

- rozliczać służby techniczne z wykonanych zadań

- współpracować z dostawcami i innymi operatorami telekomunikacyjnymi

Nasze wymagania

Mile widziane:

- znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych (Cisco, Huawei, ZTE itp.)

- znajomość zagadnień telekomunikacyjnych, architektury sieci GPON i WLAN, architektury ISP i innych rozwiązań sieciowych.

- znajomość usług data center

- wiedza na temat zagadnień wirtualizacji

- doświadczenie na stanowisku związanym z techniczną obsługą sieci

- umiejętność tworzenia skryptów i/lub prostych aplikacji

- otwartość na realizację nowych pomysłów przyczyniających się do automatyzacji procesów firmy

- doświadczenie w zakresie technicznej obsługi abonentów operatorów telekomunikacyjnych

- znajomość baz danych

- języki programowania

To oferujemy

  • ciekawą pracę, w rozwijającej się firmie wiodącej pozycji na rynku lokalnym w swojej branży, stwarzającej duże możliwości nieustannego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • praca w nowoczesnym i nowo powstałym data center w rejonie

  • praca z nowymi technologiami

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenia lub B2B

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • system premiowy uzależniony od wyników

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy

  • przyjemną atmosferę pracy

O nas

Lokalny operator telekomunikacyjny świadczący usługi dostępu do Internetu, TV, telefon.