Oferta pracy

Inżynier nowych uruchomień

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

  • Siechnice

    Siechnice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza DFM tj. ocena dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem możliwości wytwórczych

  • Komunikaca z klientem oraz zespołem sprzedażowym w kwestiach technicznych

  • Tworzenie dokumentacji procesowej (PFD, PFMEA, plany kontroli, instrukcje pracy)

  • Wsparcie kalkulacji kosztów tj. wycen nowych wyrobów

  • Nadzór nad terminowością i jakością projektów

  • Prowadzenie wdrażania i uruchamiania nowych produktów, procesów i maszyn

  • Udział w projektach optymalizujących proces produkcji oraz kontrola ich efektywności

  • Współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji zleconych zadań

  • Rozwiązywanie problemów i wdrażanie rozwiązań korygujących i zapobiegawczych

  • Współpraca w doborze środków i metod kontroli dla nowych wyrobów

  • Szkolenie pracowników z instrukcji stanowiskowych oraz procesów technologicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 3 lata doświadczenia w środowisku produkcyjnym

  • Wysoce rozwinięta samodzielność i umiejętność planowania oraz organizowania pracy własnej

  • Rozwinięte umiejętności obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość szeroko pojętych procesów obróbki metali

  • Znajomość technik i środków pomiarowych

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing, PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów

  • Inicjatywa oraz stała chęć poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań

  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Praktyczna znajomość programów typu CAD

To oferujemy

  • opiekę medyczną w firmie LuxMed opłacaną przez Pracodawcę;

  • dofinansowanie do wakacji lub Multisport oraz bony świąteczne z ZFŚS;

  • darmowa kawa

  • parking na terenie zakładu