Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier NPI/EMS

Eltwin Sp. z o.o.O firmie

Eltwin Sp. z o.o.

Przemysłowa 2

Stargard

Eltwin Sp. z o.o. - producent elektroniki przemysłowej, dostarczający rozwiązania, usługi i produkty głównie z zakresu układów kontroli i sterownia silników.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kim jesteśmy?

Grupa Eltwin opracowuje, produkuje i sprzedaje energoelektronikę do różnych zastosowań przemysłowych, głównie dla branży HVAC. Naszą grupę tworzą firmy Eltwin, Hyper, IC i Motron działające w Danii, USA, Australii i Polsce. W każdej z czterech marek pracują doświadczeni specjaliści, którzy wyznaczają nowe standardy w dziedzinie układów sterowania.

Grupa Eltwin jest częścią Grupy NIBE - globalnej organizacji zatrudniającej ponad 16 000 pracowników, która przyczynia się do zmniejszenia śladu węglowego i lepszego wykorzystania energii.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie planów oraz realizacja i nadzór nad procesem wdrażania nowych produktów;
  • Przygotowanie fizycznych prototypów, wdrożenie działań usprawniających proces przyszłej produkcji seryjnej oraz identyfikacja wad i problemów w procesie;
  • Przygotowanie we współpracy z działem sprzedaży i zakupów kalkulacji kosztowych dla nowych produktów;
  • Tworzenie wykazu komponentów (BoM) dla wdrażanych produktów oraz szukanie zamienników
  • Odpowiedzialność za przygotowanie dokumentacji PPAP dla klienta we współpracy z inżynierem jakości
  • Udział w bezpośrednich rozmowach z klientem, w tym rozwiązywanie problemów technicznych związanych z produktem w fazie przedseryjnej, zarówno u klienta jak i w fazie NPI;
  • Ścisła współpraca z inżynierem produktu i jakości w zakresie tworzenia dokumentacji technicznej i jakościowej dla produkcji fazy seryjnej;
  • Koordynowanie zmian inżynieryjnych dla produktu;

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (elektronika lub pokrewne);
  • Doświadczenie we wdrażaniu lub walidacji produktu;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność określania priorytetów w powierzonych zadaniach;
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

    • Niezbędną pomoc w relokacji (zakwaterowanie, transport, „pierwsze kroki” w nowym miejscu)
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • Umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
    • Elastyczny czas pracy
    • Samodzielne stanowisko pracy
    • Fundusz socjalny (dopłaty do przedszkoli, kart multisport itp)
    • Możliwość rozwoju, pracę w firmie z kapitałem zagranicznym
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Miłą, przyjazną atmosferę, eventy integracyjne
    • Premię frekwencyjną

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku z dopiskiem „Inżynier NPI/EMS”.

Ogłoszenie archiwalne