Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier NPI

HR DEVELOPMENT STUDIOO firmie

  • Grudziądz (okolice), kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
HR Development Studio to Agencja doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Wspieramy pracodawców w poszukiwaniu najlepszych pracowników, a kandydatów w wyborze najlepszej dla nich ścieżki zawodowej.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

Jeśli chcesz, aby Twoje zadania polegały na:

  • udziale w procesie analizy wykonalności dla nowych produktów
  • realizacji projektów związanych z wdrażaniem nowych produktów w ramach interdyscyplinarnych grup projektowych
  • przygotowywaniu analizy DFMEA dla nowych produktów
  • optymalizacji produktów pod kątem poprawy jakości oraz redukcji kosztów
  • nadzorze nad zmianami 4M w organizacji
  • analizowaniu niezgodności, wprowadzaniu i koordynowaniu działań korygujących i zapobiegawczych w procesie wdrożenia nowych produktów
  • przeprowadzaniu audytów systemu, procesu i produktu

Zapewnimy Ci to, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: chemia)
  • znasz zagadnienia normy ISO 9001
  • posiadasz praktyczną umiejętność przeprowadzania audytów systemu, procesu i produktu
  • posiadasz praktyczną znajomość metodyki APQP w procesie wdrażania nowych produktów
  • posiadasz praktyczną znajomość narzędzi Six Sigma
  • posiadasz praktyczną znajomość metodyki przeprowadzania analizy DFMEA
  • masz trzyletnie doświadczenie na stanowisku inżyniera produktu/inżyniera NPI w firmie produkcyjnej
  • dobrze znasz języka angielski
  • dobrze znasz pakiet MS Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole to Twoje cechy
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń (w tym premii i nagród)
  • pakiet benefitów (mi.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • spotkania i imprezy integracyjne (dla pracowników i ich rodzin)
  • pracę w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, awanse w ramach struktur firmy)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
HR Development Studio posiada wpis do KRAZ nr 24528.

Prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR Development Studio Hanna Grochowska dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR Development Studio Hanna Grochowska w celu realizacji w przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym otrzymywania informacji o ofertach pracy.”

Polityka prywatności: www.hrdstudio.pl

Ogłoszenie archiwalne