Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier O&M i Serwisu

P&Q sp. z o.o.

Generała Stanisława Maczka 52

Białystok

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie i koordynacja przeglądów prewencyjnych, prac serwisowych i montażowych na obiektach elektroenergetycznych (farmy fotowoltaiczne, stacje elektroenergetyczne, farmy wiatrowe).
  • Monitorowanie stacji elektroenergetycznych oraz elektrowni fotowoltaicznych.
  • Diagnozowanie, usuwanie problemów w funkcjonowaniu obiektów elektroenergetycznych.
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych prac.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów serwisowych (obiekty na terenie Polski).
  • Wiedza dotycząca działania i serwisowania stacji, urządzeń elektroenergetycznych, elektrowni fotowoltaicznych.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym.
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Udział w ambitnych projektach.
  • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.

Ogłoszenie archiwalne