Oferta pracy

Inżynier Obsługi Technicznej

Linetech S.A.

Jasionka 942

Jasionka (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i zarządzanie realizacją Biuletynów Serwisowych (SB), Dyrektyw Zdatności (AD) i poleceń inżynierskich (EO) zleconych do wykonania na statkach powietrznych

  • Weryfikacja możliwości realizacji zadań obsługowych pod kątem narzędzi, materiałów, kwalifikacji personelu, pracochłonności oraz dostępności danych obsługowych

  • Analiza uszkodzeń struktur metalowych i kompozytowych statków powietrznych, wykonywanie pomiarów uszkodzeń i przygotowywanie technologii napraw

  • Współpraca z pracownikami obsługi technicznej i działów wsparcia oraz operatorami i producentami statków powietrznych

  • Nadzorowanie i raportowanie realizacji modyfikacji i napraw strukturalnych na statkach powietrznych w zakresie zgodności z danymi obsługowym, konfiguracją samolotu, dostępnością materiałów i narzędzi

  • Opracowanie i wydawanie obsługowej dokumentacji wykonawczej w postaci kart zadaniowych

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie Inżynierii Lotniczej lub pokrewnych

  • Wykształcenie wyższe techniczne lotnicze lub inżynierii mechanicznej

  • Wiedza z zakresu konstrukcji statków powietrznych i przepisów lotniczych

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z dokumentacji technicznej

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Zdolność analitycznego myślenia i zorientowanie na rozwiązywanie problemów

To oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Benefit

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy

Linetech S.A. jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą w Europie Środkowo-Wschodniej w sektorze obsługi naziemnej statków powietrznych. Naszymi klientami są wiodące, międzynarodowe linie lotnicze.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.