Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Obszaru

  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma EcoWipes jest jednym z czołowych producentów
    wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie.

    Nasza siedziba to nowoczesna fabryka w Nowym Dworze Mazowieckim, posiadająca zaawansowane linie technologiczne i ponad 50 maszyn produkujących artykuły higieniczno-kosmetyczne na kilku obszarach produkcyjnych.

    top
    Obecnie poszukujemy osób, do zatrudnienia na stanowisku:
    Miejsce Pracy: Nowy Dwór Mazowiecki, Okunin 134
    kreska

    Opis stanowiska pracy:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku, w Dziale Technicznym, na jednym z obszarów produkcyjnych będzie odpowiedzialna, miedzy innymi za:

    • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń na podległym obszarze produkcyjnym;
    • Nadzór nad terminową realizacją planów przeglądów, konserwacji, napraw maszyn, urządzeń i instalacji;
    • Bieżące raportowanie bezpośredniemu przełożonemu postępów prac oraz ewentualnych zagrożeń-opóźnień;
    • Zarządzanie magazynem części zamiennych;
    • Zabezpieczanie, przekazywanie i właściwe przechowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej wszystkich maszyn i urządzeń oraz archiwizowanie nowo wprowadzanych zmian technicznych na maszynach i urządzeniach;
    • Tworzenie i nadzorowanie budżetu działu technicznego;
    • Efektywna współpraca z obszarem produkcji;
    • Ścisła współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu maszyn i urządzeń oraz instalacji.
    • Skuteczne zarządzanie podległym zespołem pracowników, motywowanie i budowanie zaangażowania oraz kompetencji niezbędnych do realizacji powierzonych zadań;
    • Promowanie właściwych postaw pracowniczych takich jak komunikatywność i współpraca oraz odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne lub pokrewne);
    • Min. 2- letniego praktycznego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane w branży FMCG, kosmetycznej lub farmaceutycznej);
    • Mile widziana umiejętność zarządzania zespołem (bezpośrednie lub w projektach)
    • Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej;
    • Praktyczna znajomość mechaniki, dobra znajomość elektryki, pneumatyki i automatyki;
    • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację z dostawcami i klientami firmy
    • Umiejętność logicznego myślenia oraz szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów;
    • Umiejętność zarządzania projektami i ustalania priorytetów
    • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność;
    • Nastawienie na realizację celu, umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Dobra znajomość pakietu MS Office.
    • Mile widziana znajomość systemu SAP

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności;
    • Pracę pełną wyzwań w przyjaznym, międzynarodowym środowisku;
    • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe (ZFŚS, Ubezpieczenie na życie dla pracowników finansowane przez pracodawcę, imprezy integracyjne)

    Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej firmy: www.ecowipes.com.pl

    Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, prosimy o przesłanie CV mailem
    za pomocą przycisku:

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  Dz. U.  1997r. Nr 133 poz. 833 z późn. zm.  -  tekst ujednolicony  Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.