Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Oil & Gas

Aqvarius Trading WLLO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katar

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Kierownik / Koordynator

Nazywamy się Aqvarius i jesteśmy polską firmą budowlaną działającą na terenie Kataru od 2014 roku.
Prowadzimy prace budowlane na projektach związanych z infrastrukturą na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w 2022 roku.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektu oraz nadzorowanie badań na plantacjach naftowych lub gazowych
  • Prowadzenie dokumentacji oraz tworzenie rysunków technicznych
  • Organizacja spotkań z klientem przedstawianie i objaśnienie dokumentacji związanej z projektem
  • Tworzenie i realizacja zamówień na sprzęt i materiały oraz monitorowanie dostawców

Oczekujemy:

  • Gotowości do pracy zagranicą (Katar)
  • Wykształcenia wyższego (techniczne, magisterskie, inżynier)
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w branży naftowej lub gazowej
  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych i dokumentacji
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Aktualnego paszportu
  • Znajomość instrumentów i sprzętu wykorzystywanego w przemyśle naftowym.
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość przepisów i wymogów w sektorze naftowym i gazowym

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pełną opiekę nad pracownikami ( przelot /procedury wizowe / transport lokalny / ubezpieczenie)
  • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju oraz współpraca z najlepszymi fachowcami na rynku
  • Pracę przy ciekawych inwestycjach na terenie Kataru
  • Zakwaterowanie w apartamentach Premium na terenie Kataru
  • Dieta na poczet wyżywienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne