Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier oprogramowania / Automatyk

Robert BoschO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Czy  chcesz,  aby  Twoje  pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr  konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak  i dostarczania energii oraz  technicznego wyposażenia budynków - z nami  będziesz mieć  wpływ na poprawę jakości życia  na całym  świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze elastycznego czasu pracy jak i nowoczesnego środowiska pracy, oferujemy swoim pracownikom dużo przestrzeni na kreatywność. Wierzymy, że otwarty umysł to źródło pomysłów na produkty, które zwiększają komfort życia ludzi. Dołącz do nas!

Opis stanowiska

  • Uruchamianie i modyfikacja linii montażowych
  • Programowanie sterowników PLC, paneli sterujących czy systemów wizyjnych
  • Opracowanie koncepcji procesu i nowego oprzyrządowania,
  • Rozruch i techniczne zwolnienie sprzętu produkcyjnego
  • Działania usprawniające na maszynach/ liniach/ stacjach montażowych
  • Wspieranie obszaru produkcji podczas modyfikacji i rozwoju procesów produkcyjnych
  • Tworzenie rejestru wymagań/ specyfikacji maszyn
  • Współpraca z centralnymi działami firmy w fazie opracowywania nowego produktu
  • Rozwiązywanie problemów procesowych
  • Współpraca z dostawcą maszyn/linii podczas prac koncepcyjnych, prac rozwojowych oraz w trakcie wdrażania do eksploatacji

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku inżynierskim ( np. jako inżynier procesu, inżynier funkcji technicznych )
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie programowania i diagnostyki sterowników PLC
  • Praktyczna wiedza w zakresie narzędzia jakościowych (PFMEA,8D, 5xwhy, Ishikawa)
  • Znajomość programów: AutoCAD, SolidEdge, Cognex, Keyence, LabVIEW
  • Znajomość normami ISO/TS 16949, ISO 14001 oraz dyrektyw maszynowych
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego poszukiwania nowych rozwiązań
  • Zaangażowanie i proaktywne działanie, otwartość na zmiany i innowacje
  • Dyspozycyjność do wyjazdu zagranicznego (na ok. 6 msc)

Benefity:

  • Wewnętrzne szkolenia zarówno techniczne jak i z kompetencji miękkich
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazna atmosfera pracy

Ogłoszenie archiwalne