Oferta pracy

Inżynier oprogramowania Autosar

BURY Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • AUTOSAR

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie oprogramowania zgodnie z wymaganiami automotive dla produktów naszych klientów – czołowych producentów samochodów

  • Programowanie urządzeń opartych o wbudowane procesory w języku C na podstawie wymagań

  • Rozwój komponentów AUTOSAR, COM (CAN, LIN), stos pamięci, stos diagnostyczny, OS, Wdg, inne

  • Testowanie w zakresie testów inżynierskich wytworzonego kodu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – elektronika, informatyka lub pokrewne

  • Znajomość języku programowania C

  • Doświadczenie w pisaniu oprogramowania dla systemów wbudowanych

  • Praktyczne doświadczenie w rozwoju oprogramowania AUTOSAR, doświadczenie w przemyśle automotive

  • Znajomość protokołów komunikacyjnych CAN, LIN

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Umiejętność programowania w systemach czasu rzeczywistego (RTOS) oraz LINUX i/lub Windows

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM

  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach

  • Pracę w kreatywnym, twórczym, dynamicznym i przyjaznym zespole

  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino, nauka języka angielskiego w godzinach pracy, imprezy integracyjne, brak dress code, miejsce parkingowe dla pracowników, inicjatywy charytatywne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • kino

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych wykorzystywanych w branży Automotive

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 26.08.2021 r.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Jesteś zainteresowany ofertą - kliknij Aplikuj!