Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Oprogramowania C++

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

Księcia Ziemowita 10

Szczecin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • Visual Studio

Mile widziane

  • TFS

  • Azure DevOps

  • C#

  • .NET

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy Inżynierów Oprogramowania ze znajomością języka C++. Oferujemy niebanalną pracę w wyjątkowej atmosferze w firmie istniejącej ponad 200 lat na rynku. Pracujemy nad zaawansowanymi rozwiązaniami dla branży morskiej. Tworzymy własne produkty i jesteśmy zaangażowani w pełen cykl życia naszego oprogramowania. Oferujemy znacznie więcej niż tylko posadę – przede wszystkim stawiamy na rozwój i samodoskonalenie!

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie z językiem C++

  • znasz środowisko Visual Studio

  • czujesz się swobodnie w programowaniu wielowątkowym

  • rozumiesz działanie systemów i sieci komputerowych

  • posługujesz się językiem angielskim minimum na poziomie B1

  • znasz (lub jesteś gotów poznać) język C# i platformę .Net

  • pracowałeś w oparciu o środowisko TFS/Azure DevOps

  • znasz metodologię Scrum lub pokrewne

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • świetną atmosferę w pracy:

  • jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020 dla Millenialsów

  • jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki

  • skandynawską kulturę pracy – zwracamy się do siebie na "ty" niezależnie od zajmowanego stanowiska i nie mamy dress code’u

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną z opcją dodatkową dla członków rodziny

  • wczasy pod gruszą/dofinansowanie urlopu

  • elastyczne godziny pracy

  • komfortowe, nowoczesne biuro z dostępnym chillout roomem

  • dbałość o work-life balance

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, online kursy angielskiego, niemieckiego oraz norweskiego, także dla członków rodziny)

  • wspieracie naszych pracowników w rozwijaniu pasji i zainteresowań pozazawodowych

  • prezenty okazjonalne dla naszych pracowników

  • pełny komplet narzędzi do pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • zakup akcji Kongsberg Gruppen z 25% rabatem

  • jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020

  • jesteśmy Pracodawcą Pomorza Roku 2018

  • bonus z okazji ślubu oraz narodzin dziecka

  • prezent jubileuszowy

My i nasze produkty:

Przewiń do profilu firmy