Oferta pracy

Inżynier oprogramowania C/C++

ZF Group

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój oprogramowania systemów wbudowanych;

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji tworzonych komponentów oprogramowania;

  • Definiowanie i analiza architektury oprogramowania w oparciu o standard AUTOSAR;

  • Współpraca z centrami inżynieryjnymi na całym świecie (np. USA, Niemcy, …).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów;

  • Umiejętność programowania w języku C lub C++;

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy;

  • Dobra komunikacja, umiejętne zadawanie pytań;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Mile widziana znajomość systemów wbudowanych i architektury mikrokontrolerów.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;

  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;

  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;

  • Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;

  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;

  • Pakiet relokacyjny;

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • attractive trainings

ZF Group

ZF is a global technology company suppling systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility. ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Przewiń do profilu firmy