Logo Pracuj.pl

Inżynier Oprogramowania CAD

DPS Software Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • konsultacje i wsparcie techniczne z zakresu oprogramowania SOLIDWORKS,
  • prowadzenie szkoleń (stacjonarnych i wyjazdowych) dla Klientów z zakresu SOLIDWORKS,
  • prowadzenie prezentacji technicznych we współpracy z zespołem handlowym,
  • przygotowywanie materiałów informacyjnych dotyczących SOLIDWORKS.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (lub ostatni rok studiów),
  • bardzo dobra znajomość systemu 3D CAD SOLIDWORKS lub pokrewnego,
  • chęć do poszerzania swoich kompetencji dodatkowo w kierunku:
  • analizy/ symulacje
  • projektowanie 3D
  • elektryka/ schematy elektryczne,
  • znajomość jęz. angielskiego – B1,
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Resellerską ścieżkę certyfikacyjną z zakresu SOLIDWORKS,
  • szkolenia wstępne i wdrożenie na stanowisko pracy,
  • dobrą atmosferę w pracy oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,
  • dofinansowanie do karty sportowej Benefit Multisport,
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
  • owocowe poniedziałki zostały wstrzymane, ale liczymy, że wrócą :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

DPS Software Sp. z o.o.

DPS Software Polska to zgrany i skuteczny zespół profesjonalistów dostarczających polskim firmom rozwiązania informatyczne klasy CAD/CAM/CAE/PDM/ERP o licencjonowaniu tradycyjnym oraz chmurowym Codziennie spotykamy się i rozmawiamy z naszymi Klientami, żeby poznać specyfikę ich pracy i móc zarekomendować najlepsze rozwiązania, wspomagając ich rozwój i innowacyjność. Naszym priorytetem jest współpraca na najwyższym poziomie zarówno wewnątrz firmy, jak i z naszymi Klientami.

Rekrutacja składa się z dwóch etapów:

1) dwa zadania do wykonania w SOLIDWORKS

2) rozmowa rekrutacyjna

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Inżynier Oprogramowania CAD, Poznań