Oferta pracy

Inżynier Oprogramowania Embedded / Elektronik

CRYO-SCIENCE SP. Z O.O.O firmie

CRYO-SCIENCE SP. Z O.O.

Logistyczna 4

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, rozwój i integracja oprogramowania dla elektroniki wbudowanej (embedded) zgodnie z dobrymi praktykami

  • Przygotowanie projektów obwodów drukowanych PCB

  • Tworzenie dokumentacji dla oprogramowania

  • Zapewnienie wsparcia technicznego w zakresie elektrycznym i elektronicznym współpracującym działom

  • Współpraca z zespołem projektowym w zakresie projektowania nowych oraz usprawniania już wdrożonych produktów

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka c

  • Znajomość architektury mikrokontrolerów (stm32)

  • Znajomość z zakresu testowania oprogramowania

  • Znajomość git

  • Widza z zakresu projektowania układów elektronicznych

  • Znajomość interfejsów komunikacyjnych np. I2c, uart, usb, rs485

  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa urządzeń elektronicznych

  • Znajomość zagadnień z zakresu emc

  • Oprogramowanie wg norm medycznych (mile widziane)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji werbalnej i pisemnej

Mile widziane

  • Doświadczenie w programowaniu PLC

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

To oferujemy

  • pracę w dziale R&D, który projektuje nowe i udoskonala wdrożone już produkty

  • kulturę pracy opartą na wzajemnym szacunku, dbałości o przepływ informacji i nastawieniu na rozwiązywanie problemów

  • pracę w młodej i niewielkiej organizacji, w której pracownicy są zaangażowani i kreatywni

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw

  • system premiowy oparty o cele indywidualne i firmowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

°CRYO Science to firma technologiczna, wiodący innowator i producent luksusowych rozwiązań w obszarze krioterapii, jeden z liderów rynku.

Nasze siedziby zlokalizowane są we Polsce, w Stanach Zjednoczonych, w Australii i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, skąd obsługujemy klientów na całym świecie. Współpracujemy w międzynarodowych zespołach dostarczających wyjątkowe produkty i rozwiązania na rynki globalne.

Przewiń do profilu firmy