Oferta pracy

Inżynier oprogramowania – Product Owner

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut LotnictwaO firmie

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce, i energetycznego jak: General Electric oraz Baker Hughes, wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, transportowego i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacje Produkujące i Obsługowe.

W związku z rozwojem zespołu naszego Klienta - Baker Hughes, poszukujemy najlepszych Kandydatów/ek na stanowisko:

Zadania:

  • definiowanie strategii testowania i metod testowania oprogramowania z komponentami krytycznego systemu sterowania przekazującego dane do systemu w chmurze oraz testowania funkcjonalności chmury, obejmującej wymagania produktu, jak również specyficzne oczekiwania klientów,
  • w razie potrzeby kierowanie małym zespołem inżynierów oprogramowania, oraz regularna współpraca z globalnym zespołem programistów
  • Prowadzenie przeglądów planów projektów zgodnie z wymaganiami,
  • przygotowanie i przegląd wymagań projektowych i specyfikacji projektowych oraz interfejsu,
  • przygotowanie i przegląd strategii testowych i wymagań dla określonych aplikacji, jednostek oprogramowania pod kątem standardów,
  • wsparcie audytów technicznych oraz projektów narzuconych przez klientów,
  • wsparcie inżynieryjne oprogramowania podczas różnych faz testów.
  • Zapewnienie poprawnego procesu zbierania oraz analizy danych w chmurze (współpraca z programistami Python)

Oczekujemy:

  • ukończone studia Techniczne (min tytuł Inżyniera) na kierunkach IT, mechanika, budowa maszyn, eksploatacja (bądź pokrewne),
  • 2 letnie doświadczenie w automatyzacji ze szczególnym naciskiem na technologie oparte na chmurze, oraz PLC i HMI
  • 2 letnie doświadczenie w korzystaniu z narzędzi analitycznych wspomagających i usprawniających rozwój produktów, ofert,
  • 2 letnie doświadczenie w realizacji projektów na małą i dużą skalę,
  • silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • doskonałe umiejętności pisania raportów i prezentacji,
  • znajomość systemów sterowania produkcją,
  • znajomość zarządzania cyklem życia produktu (PLM),

Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • Dofinansowanie do wypoczynku
    • Dofinansowanie do świąt
    • Prywatna opieka medyczna
    • Grupowe ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Rowerownia
Pracodawca ma prawo do zakończenia rekrutacji we wcześniejszym terminie.

Ogłoszenie archiwalne