Logo Pracuj.pl

Inżynier Oprogramowania – Software

BURY Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie oprogramowania zgodnie z wymaganiami automotive
  • Programowanie urządzeń opartych o wbudowane procesory w języku C na podstawie wymagań funkcjonalnych
  • Testowanie w zakresie testów inżynierskich wytworzonego kodu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – elektronika, informatyka lub pokrewne
  • Znajomość języka programowania C
  • Wymagana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym + angielski techniczny (umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim)
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Programowanie mikrokontrolerów 8/16/32 bitowych
  • Umiejętność programowania w systemach czasu rzeczywistego (RTOS) oraz LINUX i/lub Windows

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole
  • Dofinansowane przez firmę karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, nauka języka angielskiego w godzinach pracy, imprezy integracyjne, brak dress code, miejsce parkingowe dla pracowników, inicjatywy charytatywne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Jesteś zainteresowany ofertą - kliknij Aplikuj!

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych oraz elektromobilności wykorzystywanych w branży Automotive.

Inżynier Oprogramowania – Software, dolnośląskie