Oferta pracy

Inżynier Oprogramowania Systemów Wbudowanych

ZF GroupO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój oprogramowania systemów wbudowanych;

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji tworzonych komponentów oprogramowania;

  • Definiowanie i analiza architektury oprogramowania;

  • Współpraca z centrami inżynieryjnymi na całym świecie (np. USA, Niemcy, …).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla systemów wbudowanych (wiedza o architekturze AUTOSAR będzie dodatkowym atutem);

  • Dobra znajomość języka programowania C;

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów;

  • Dobra komunikacja, umiejętne zadawanie pytań;

  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

To oferujemy

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;

  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;

  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;

  • Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;

  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;

  • Pakiet relokacyjny;

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku