Inżynier oprogramowania wbudowanego (Embedded software engineer)

Apator Telemetria Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój oprogramowania wbudowanego urządzeń elektronicznych z obszaru IoT,

  • analiza wymagań i sporządzanie specyfikacji technicznej projektowanych rozwiązań,

  • projektowanie, uruchamianie i testowanie urządzeń elektronicznych we współpracy z zespołem.

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe techniczne (np. elektronika, automatyka, telekomunikacja, programowanie),

  • umiejętność pisania oprogramowania na mikrokontrolery z rodzin STM8, STM32,

  • znajomość języka programowania C,

  • znajomość układów analogowych i cyfrowych,

  • umiejętność czytania schematów elektronicznych,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz w zakresie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość RTOS,

  • znajomość koncepcji Internetu Rzeczy (IoT),

  • doświadczenie w zakresie oprogramowamowania urządzeń radiowych, Bluetooth, GSM/LTE,

  • doświadczenie w zakresie oprogramowamowania urządzeń zasilanych bateryjnie,

  • znajomość języka programowania C# lub Python,

  • znajomość oprogramowania MS-Office, Jira, Confluence, GIT

  • otwartość na nowe wyzwania i niestandardowe działanie,

  • rozwinięte zdolności analityczne,

  • komunikatywność, przedsiębiorczość.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w branży nowoczesnych technologii,

  • możliwość zwiększania kompetencji zawodowych oraz awansu,

  • praca w przyjaznym i ambitnym zespole,

  • dodatkowe benefity (dofinansowanie do kart sportowych Benefitsystems, prywatną opiekę medyczną LUXMED);

  • możliwość zawarcia korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Apator Telemetria Sp. z o.o.

Apator Telemetria Sp. z o.o. działa w Słupsku już od 2007 roku. W tej chwili zatrudniamy ok. 200 pracowników. Jesteśmy twórcą i producentem innowacyjnego rozwiązania dedykowanego dla aglomeracyjnych sieci ciepłowniczych, energetycznych, wodociągowych oraz gazowniczych. Obejmuje ono zarówno urządzenia pomiarowe oraz odczytujące i transmitujące dane z dowolnego typu ciepłomierzy, wodomierzy, liczników energii elektrycznej i gazomierzy. Jesteśmy również producentem innowacyjnych systemów informatycznych i analitycznych.

Przewiń do profilu firmy