Logo Pracuj.pl

Inżynier oprogramowania wbudowanego - Programista Embedded

Apator Telemetria Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • STM8

  • STM32

  • C

Mile widziane

  • RTOS

  • IoT

  • C#

  • Python

  • Jira

  • Confluence

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój oprogramowania wbudowanego urządzeń elektronicznych z obszaru IoT,
  • analiza wymagań i sporządzanie specyfikacji technicznej projektowanych rozwiązań,
  • projektowanie, uruchamianie i testowanie urządzeń elektronicznych we współpracy z zespołem.

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne (np. elektronika, automatyka, telekomunikacja, programowanie),
  • umiejętność pisania oprogramowania na mikrokontrolery z rodzin STM8, STM32,
  • znajomość języka programowania C,
  • znajomość układów analogowych i cyfrowych,
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz w zakresie czytania i rozumienie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole.

  • znajomość RTOS,
  • znajomość koncepcji Internetu Rzeczy (IoT),
  • doświadczenie w zakresie oprogramowamowania urządzeń radiowych, Bluetooth, GSM/LTE,
  • doświadczenie w zakresie oprogramowamowania urządzeń zasilanych bateryjnie,
  • znajomość języka programowania C# lub Python,
  • znajomość oprogramowania MS-Office, Jira, Confluence, GIT
  • otwartość na nowe wyzwania i niestandardowe działanie,
  • rozwinięte zdolności analityczne,
  • komunikatywność, przedsiębiorczość.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w branży nowoczesnych technologii,
  • możliwość zwiększania kompetencji zawodowych oraz awansu,
  • praca w przyjaznym i ambitnym zespole,
  • dodatkowe benefity (dofinansowanie do kart sportowych Benefitsystems, prywatną opiekę medyczną LUXMED);
  • możliwość zawarcia korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego;
  • komfortowe warunki pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Apator Telemetria Sp. z o.o.

Apator Telemetria Sp. z o.o. działa w Słupsku już od 2007 roku. W tej chwili zatrudniamy ok. 200 pracowników. Jesteśmy twórcą i producentem innowacyjnego rozwiązania dedykowanego dla aglomeracyjnych sieci ciepłowniczych, energetycznych, wodociągowych oraz gazowniczych. Obejmuje ono zarówno urządzenia pomiarowe oraz odczytujące i transmitujące dane z dowolnego typu ciepłomierzy, wodomierzy, liczników energii elektrycznej i gazomierzy. Jesteśmy również producentem innowacyjnych systemów informatycznych i analitycznych.

Inżynier oprogramowania wbudowanego - Programista Embedded, Gdańsk