Oferta pracy

Inżynier PA/QA

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut LotnictwaO firmie

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Airbus czy Pratt & Whitney, oraz instytucjami z branży kosmicznej, w tym z Europejską Agencją Kosmiczną. Strategicznymi obszarami badawczymi Instytutu są technologie lotnicze, kosmiczne oraz bezzałogowe. Prowadzone są tutaj także badania i usługi dla przemysłu krajowego i zagranicznego w zakresie technologii materiałowych i kompozytowych, przyrostowych, teledetekcyjnych, energetycznych oraz wydobywczych.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie zgodności komponentów i systemów ze standardami branży kosmicznej:
    • Identyfikacja wymagań na podstawie standardów
    • Tworzenie planów analiz i testów
    • Opracowywanie i realizacja procedur testowych
    • Raportowanie wyników analiz i testów
  • Tworzenie dokumentacji jakościowej i procesowej
  • Zatwierdzenie i wdrażanie procesów wytwarzania, modyfikacji i akceptacji komponentów i systemów
  • Nadzór nad utrzymaniem jakości w trakcie prac projektowych
  • Identyfikowanie problemów jakościowych i inicjowanie działań korygujących

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk technicznych
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów, metod i typowych analiz związanych z zarządzaniem jakością
  • Znajomość metod i problematyki testów środowiskowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, pomysłowość
  • Umiejętność pracy pod presją terminów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane (opcjonalnie):

  • Doświadczenie w projektowaniu wyspecjalizowanych stanowisk testowych
  • Znajomość standardów typowych dla branży kosmicznej i wysokiej niezawodności (np. ECSS, MIL-STD)
  • Doświadczenie w realizacji projektów kosmicznych/rakietowych na poziomach gotowości technologicznej powyżej 6 (TRL > 6)
  • Znajomość metod i problematyki badań nieniszczących
  • Doświadczenie we wsparciu procesów zakupowych
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem Siemens Teamcenter
  • Podstawowa umiejętność pracy z oprogramowaniem CAD (NX/Unigraphics lub podobne);

Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • Dofinansowanie do wypoczynku
    • Dofinansowanie do świąt
    • Prywatna opieka medyczna
    • Grupowe ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Rowerownia
Pracodawca ma prawo do zakończenia rekrutacji we wcześniejszym terminie.

Ogłoszenie archiwalne