Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier pierwszej linii wsparcia IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Warszawa
BS/ITS/FLOS

Zadania

  • Udzielanie pomocy technicznej w obszarze IT (pierwsza i druga linia wsparcia) pracownikom organizacji
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie  incydentów technicznych  oraz dokumentowanie działań
  • Obsługa zgłoszeń użytkowników za pomocą różnych kanałów komunikacji
  • Obsługa systemu ITSM w zakresie zarządzania  incydentami i problemami
  • Ścisła współpraca z pozostałymi liniami wsparcia IT
  • Analizowanie potrzeb użytkowników w zakresie  IT  oraz ich priorytetyzacja
  • Osobista odpowiedzialność za status i terminy realizowanych zgłoszeń
  • Rozwijanie i zarządzanie bazą wiedzy dla użytkowników

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne  –  informatyka lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych oraz środowiska Windows
  • Bardzo dobra znajomość biurowych aplikacji użytkowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Minimum podstawowa znajomość zagadnień sieciowych, serwerowych oraz Active Directory
  • Umiejętność pracy w grupie oraz w sytuacjach stresowych
  • Umiejętnosć analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Wysoka kultura osobista

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux (Ubuntu)
  • Wiedza dotycząca programowania
  • Doświadczenie w używaniu systemów ITSM
  • Znajomość  zagadnień metodyki ITIL
  • Umiejetność współpracy na wysokim poziomie z klientem wewnętrznym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Firma Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Patrz na miasto z 23 piętra.

Pracuj z nami

#WSAMSUNGU!