Ta oferta pracy jest nieaktualna od 342 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier pierwszej linii wsparcia IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    BS/ITS/FLOS

    Zadania

    • Udzielanie pomocy technicznej w obszarze IT (pierwsza i druga linia wsparcia) pracownikom organizacji
    • Diagnozowanie i rozwiązywanie  incydentów technicznych  oraz dokumentowanie działań
    • Obsługa zgłoszeń użytkowników za pomocą różnych kanałów komunikacji
    • Obsługa systemu ITSM w zakresie zarządzania  incydentami i problemami
    • Ścisła współpraca z pozostałymi liniami wsparcia IT
    • Analizowanie potrzeb użytkowników w zakresie  IT  oraz ich priorytetyzacja
    • Osobista odpowiedzialność za status i terminy realizowanych zgłoszeń
    • Rozwijanie i zarządzanie bazą wiedzy dla użytkowników

    Wymagania

    • Wykształcenie techniczne  –  informatyka lub pokrewne
    • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych oraz środowiska Windows
    • Bardzo dobra znajomość biurowych aplikacji użytkowych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Minimum podstawowa znajomość zagadnień sieciowych, serwerowych oraz Active Directory
    • Umiejętność pracy w grupie oraz w sytuacjach stresowych
    • Umiejętnosć analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
    • Umiejętność szybkiego uczenia się
    • Wysoka kultura osobista

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
    • Znajomość systemów operacyjnych Linux (Ubuntu)
    • Wiedza dotycząca programowania
    • Doświadczenie w używaniu systemów ITSM
    • Znajomość  zagadnień metodyki ITIL
    • Umiejetność współpracy na wysokim poziomie z klientem wewnętrznym

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę lunchową
    • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest Firma Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Patrz na miasto z 23 piętra.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!