Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Planista Jakości z j. niemieckim

Grammer Automotive Polska Sp. z o. o.O firmie

7 0009 000 brutto / mies.
  • Jedności 10, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grammer Automotive Polska Sp. z o. o.

Jedności 10

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni kontakt z Klientem na etapie nowych uruchomień i produkcji seryjnej

  • Nadzorowanie oraz udział w przygotowaniu sztuk do Klienta (testy itp)

  • Opracowywanie i zarządzanie reklamacjami od klienta, prowadzenie analiz na portalach jakościowych klienta

  • Wdrażanie nowych projektów (dokumentacja jakościowa,wzorce, pomiary,analiza danych,audtyty, przygotowanie PPAP)

  • Analiza wymagań i sporządzanie dokumentacji jakościowej (w tym PPAP), wzorców. Analiza danych wejściowych i wyjściowych

  • Udział w spotkaniach jakościowych, audytach klienta jak R&R, 2TP

  • Wsparcie przy przeprowadzaniu analiz jakościowych procesów i wyrobów z wykorzystaniem poznanych metod i technik jakościowych oraz udział przy opracowywaniu dokumentacji procesowej

  • Nadzorowanie kosztów jakościowych w określonym obszarze

  • Współpraca z laboratoriami w zakresie badań walidacyjnych dot. Klientów, ustalanie metod kontroli

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane w obszarze jakości lub o profilu technicznym)

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w dziale jakości w zakładzie produkcyjnym branży Automotive

  • Język niemiecki – konieczny, język angielski – komunikatywny

  • Wiedza w zakresie jakościowych standardów przemysłu motoryzacyjnego – normy IATF 16949 oraz norm VDA (m.in. 6.3, 6.5, 16)

  • Znajomość narzędzi zarządzania jakością: PPAP, 8D, Control Plan, FMEA, SPC, MSA, APQP, 5Why, Ishikawa

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Samodzielność w działaniu, doskonałej organizacji pracy i aktywnego rozwiązywanie problemów

  • Znajomość programu ERP SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Spółkę Grammer Automotive Polska

  • Pakiet socjalny (bony świąteczne, tzw. Wczasy pod Gruszą, owoce)

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwości szkoleń zawodowych oraz pracę w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem „Inżynier/Planista jakości”, do dnia 24/04/2021.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych”.