Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier – Planista Jakości w branży Automotive

Grammer Automotive Polska Sp. z o. o.O firmie

  • Jedności 10, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grammer Automotive Polska Sp. z o. o.

Jedności 10

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie jakości nowych produktów i procesów (w fazie od ich rozwoju do uruchomienia w produkcji seryjnej w celu zagwarantowania spełnienia wymagań jakościowych klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych)

  • Negocjacje z klientami oraz dostawcami odnośnie warunków kontroli i odbioru produktów oraz procesów

  • Nadzorowanie jakości produktów oraz procesów w czasie nowych uruchomień oraz podczas auditów produktu, procesu oraz auditów klienta

  • Analiza reklamacji klientów i podejmowanie działań korygujących

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane w obszarze jakości lub o profilu technicznym)

  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku inżyniera ds. jakości w zakładzie produkcyjnym w branży automotive

  • Znajomość narzędzi zarządzania jakością: PPAP, 8D, Control Plan, FMEA, SPC, MSA, APQP

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, język angielski wymagany

  • Wiedza w zakresie jakościowych standardów przemysłu motoryzacyjnego – normy IATF 16949 oraz norm VDA (m.in. 6.3, 6.5, 16)

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Samodzielność w działaniu, doskonałej organizacji pracy i aktywnego rozwiązywanie problemów

  • Znajomość programu ERP SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Spółkę Grammer Automotive Polska

  • Pakiet socjalny (bony świąteczne, tzw Wczasy pod Gruszą, owoce)

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwości szkoleń zawodowych oraz pracę w międzynarodowym środowisku

  • Atrakcyjną ofertę opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

GRAMMER Automotive Polska Sp. z o.o. to firma należąca do międzynarodowego koncernu branży motoryzacyjnej.

Na rynku polskim istniejemy od 1998r. Nasze dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Sosnowcu. Zatrudniamy obecnie ponad 900 pracowników. Specjalizujemy się w produkcji wyposażenia wnętrz pojazdów samochodowych znanych producentów. Nasze produkty są doskonale znane ze względu na ich wysoką jakość, funkcjonalność i nowoczesny wygląd.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem „Inżynier/Planista jakości”, do dnia 05/06/2021

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych”.