Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Projektu – Planowania Jakości

WINKELMANN Sp. z o.o.O firmie

  • Jaworzyńska 277, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

WINKELMANN Sp. z o.o.

Jaworzyńska 277

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie całego procesu powstawania nowych produktów z perspektywy jakości od fazy RFQ do SOP pod kątem stopnia rozwoju procesu i produktu oraz potwierdzanie tzw. kamieni milowych,

  • Weryfikacja wymagań klientów, CSR z perspektywy jakości,

  • Ustalenie i nadzorowanie kosztów środków kontrolno-pomiarowych w fazie rozwoju projektu,

  • Tworzenie planów kontroli, ścieżek kontroli, katalogów błędów dla wdrażanych projektów w celu weryfikacji i zabezpieczenia produktów i procesów, w oparciu o aktualne standardy i wymagania klientów OEM,

  • Koordynowanie wzorcowań części dla klientów i dostawców (ustalenia dot. PPAP),

  • Uczestnictwo w procesie tworzenia FMEA,

  • Uczestnictwo w audytach klienta oraz audytach wewnętrznych,

  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów produktu i procesu,

  • Udział w procesie Change Request,

  • Regularna ocena i raportowanie statusu prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • Studia wyższe bądź porównywalne kwalifikacje,

  • J. angielski - bardzo dobry w mowie i piśmie,

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie motoryzacyjnej,

  • Dobra znajomość standardów Automotive (IATF 16949, VDA),

  • Praktyczna znajomość specyficznych wymagań klienta,

  • Praktyczna znajomość: APQP, PPAP, MSA, SPC; mile widziana znajomość FMEA,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, 8D, QRCM lub inne podobne,

  • Zdolność analitycznego myślenia, kreatywność, asertywność, umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

To oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • System premiowy,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Bezpłatna opieka medyczna dla całej rodziny,

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,

  • Dofinansowana stołówka,

  • Spotkania integracyjne,

  • Karta Multisport,

  • Dofinansowanie wakacji.

  • Jakość i bezpieczeństwo są naszymi priorytetami,

  • Poczucie bycia potrzebnym w naszej organizacji,

  • Możliwość wdrażania dobrych praktyk,

  • Poznanie naszych technologii,

  • Wiedzę ekspertów i zaangażowanie współpracowników,

  • Zdobycie doświadczenia w pracy dla wszystkich znanych producentów motoryzacyjnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne

  • dofinansowana stołówka

Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej, największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1500 pracowników. Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie.

Sektor grzewczy Winkelmann Sp. z o. o. to od 1998 roku wiodący producent pojemnościowych podgrzewaczy wody. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tym sektorze poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko.

Sektor Automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko.

Przewiń do profilu firmy