Logo Pracuj.pl

Inżynier Projektu – Planowania Jakości

WINKELMANN Sp. z o.o.O firmie

  • Legnica, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

WINKELMANN Sp. z o.o.

Jaworzyńska 277

Legnica

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie całego procesu powstawania nowych produktów z perspektywy jakości od fazy RFQ do SOP pod kątem stopnia rozwoju procesu i produktu oraz potwierdzanie tzw. kamieni milowych,
  • Weryfikacja wymagań klientów, CSR z perspektywy jakości,
  • Ustalenie i nadzorowanie kosztów środków kontrolno-pomiarowych w fazie rozwoju projektu,
  • Tworzenie planów kontroli, ścieżek kontroli, katalogów błędów dla wdrażanych projektów w celu weryfikacji i zabezpieczenia produktów i procesów, w oparciu o aktualne standardy i wymagania klientów OEM,
  • Koordynowanie wzorcowań części dla klientów i dostawców (ustalenia dot. PPAP),
  • Uczestnictwo w procesie tworzenia FMEA,
  • Uczestnictwo w audytach klienta oraz audytach wewnętrznych,
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów produktu i procesu,
  • Udział w procesie Change Request,
  • Regularna ocena i raportowanie statusu prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • Studia wyższe bądź porównywalne kwalifikacje,
  • J. angielski - bardzo dobry w mowie i piśmie,
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie motoryzacyjnej,
  • Dobra znajomość standardów Automotive (IATF 16949, VDA),
  • Praktyczna znajomość specyficznych wymagań klienta,
  • Praktyczna znajomość: APQP, PPAP, MSA, SPC; mile widziana znajomość FMEA,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, 8D, QRCM lub inne podobne,
  • Zdolność analitycznego myślenia, kreatywność, asertywność, umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

To oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • System premiowy,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Bezpłatna opieka medyczna dla całej rodziny,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Dofinansowana stołówka,
  • Spotkania integracyjne,
  • Karta Multisport,
  • Dofinansowanie wakacji.
  • Jakość i bezpieczeństwo są naszymi priorytetami,
  • Poczucie bycia potrzebnym w naszej organizacji,
  • Możliwość wdrażania dobrych praktyk,
  • Poznanie naszych technologii,
  • Wiedzę ekspertów i zaangażowanie współpracowników,
  • Zdobycie doświadczenia w pracy dla wszystkich znanych producentów motoryzacyjnych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pikniki rodzinne
  • dofinansowana stołówka

Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej, największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1500 pracowników. Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie.

Sektor grzewczy Winkelmann Sp. z o. o. to od 1998 roku wiodący producent pojemnościowych podgrzewaczy wody. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tym sektorze poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko.

Sektor Automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko.

Inżynier Projektu – Planowania Jakości, Jaworzyńska 277, Legnica