Inżynier Planowania Jakości ( M/f)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-12-07
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2018-01-06)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Inżynier Planowania Jakości ( m/f)

Wrocław 27227/001

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko Inżyniera Planowania Jakości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive zlokalizowana we Wrocławiu.

Opis stanowiska

  • poprawa jakości i niezawodności, rozwój produktu oraz skupienie się na zapobieganiu wystąpienia defektów
  • raportowanie statusu działań jakościowych, interfejs jakości do klienta
  • zarządzanie jakością w projektach zgodnie z harmonogramem i planem działania procesów
  • tworzenie i śledzenie Planu Jakości (APQP, FMEA, plan kontroli, PPAP)
  • wdrażanie akcji korygujących

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne
  • min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego w dziale jakości, w branży automotive
  • znajomość standardów dla przemysłu motoryzacyjnego w tym m.in. APQP, PPAP, FMEA, SPC
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • odpowiedzialność, punktualność, terminowość

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet socjalny

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się