Oferta pracy

Inżynier Planowania Procesu

RW Swiss Automation Sp. z o.o.O firmie

RW Swiss Automation Sp. z o.o.

Zabrska 17

Gliwice

Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak Audi, BMW, Tesla, Volkswagen, Lexus, Mercedes, Jaguar oraz wielu innych.

Obecnie zatrudniamy już ponad 600 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie i rozwijanie rysunku hali produkcyjnej (Layout) w 2D/3D wraz z towarzyszącym mu rysunkiem fundamentowym, wygrodzeń, instalacji dostarczania i odprowadzania mediów;
  • Opracowanie i porządkowanie dokumentacji technologicznej procesu produkcyjnego, również w jednym ze standardów koncernów automotive. Tworzenie specyfikacji technicznych dla ofert;
  • Wsparcie przy projektach zrzeszających specjalistów z dziedzin inżynierii tworzących urządzenia i linie produkcyjne – projektowanie, doskonalenie, utrzymywanie, optymalizowanie procesu;
  • Komunikacja wewnętrzna (firma) i zewnętrzna (klient), w celu dostarczania informacji na temat planowanych zmian, raportów o stanie projektu, specyfikacji urządzeń i rozwiązań problemów;
  • Współpraca z zagranicznymi przedsiębiorstwami, spotkania, prezentacje, wyjazdy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (ukończone lub ostatni rok) o profilu mechanicznym lub elektrycznym;
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej - mile widziane;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego; znajomość j. niemieckiego będzie dużym atutem;
  • Znajomość technologii klejenia w automotive – mile widziane;
  • Umiejętność obsługi programów CAD;
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Czynne prawo jazdy kategorii B;
  • Samodzielność, inicjatywa w podejmowaniu działań;
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy zespołowej;
  • Umiejętność planowania i analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
  • Uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych klientów;
  • Możliwość poznania najnowszych technologii;
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji (wewnętrzny program rozwojowy);
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną oraz inne benefity pracownicze.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy