Logo Pracuj.pl

Inżynier Planowania Procesu

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i usprawnianie procesów produkcyjnych systemów produkcyjnych – głównie linii montażowych karoserii w przemyśle motoryzacyjnym
  • Opracowanie i rozwijanie rysunku linii produkcyjnych (Layout) w 2D/3D wraz z towarzyszącym mu rysunkiem fundamentowym, wygrodzeń, instalacji dostarczania i odprowadzania mediów
  • Opracowanie i porządkowanie dokumentacji technologicznej procesu produkcyjnego, również w jednym ze standardów koncernów automotive. Tworzenie specyfikacji technicznych dla ofert
  • Współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin inżynierii tworzących urządzenia i linie produkcyjne – projektowanie, doskonalenie, utrzymywanie, optymalizowanie procesu
  • Komunikacja wewnętrzna (firma) i zewnętrzna (klient), w celu dostarczania informacji na temat planowanych zmian, raportów o stanie projektu, specyfikacji urządzeń i rozwiązań problemów
  • Współpraca z zagranicznymi przedsiębiorstwami, spotkania, prezentacje

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (ukończone lub ostatni rok) o profilu mechanicznym, elektrycznym lub pokrewnym
  • znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego min. w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność obsługi programów CAD
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Samodzielność, inicjatywa w podejmowaniu działań
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność planowania i analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży robotycznej lub automotiv
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Szkolenie w zakresie planowania procesu w automotiv oraz stosowanego oprogramowania
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych Klientów
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Możliwość wyjazdów służbowych na linie produkcyjne samochodów na całym świecie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.

Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak Audi, BMW, Tesla, Volkswagen, Lexus, Mercedes, Jaguar oraz wielu innych.

Obecnie zatrudniamy już ponad 750 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

Inżynier Planowania Procesu, Legnica