Oferta pracy

Inżynier planowania - Program Future Talent

Tetra Pak

  • Tomaszkowo (pow. olsztyński)

    Tomaszkowo (pow. olsztyński), warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Inżynier planowania - Program Future Talent Poszukujemy utalentowanych i wysoce zmotywowanych nowych absolwentów, którzy dołączą do naszego programu Future Talent od września 2022 r. i staną się kolejnym pokoleniem inżynierów i liderów w naszej branży.

  • Na tym stanowisku otrzymasz możliwość dołączenia do naszego Zakładu Produkcyjnego w Olsztynie. Oddział w Olsztynie dostarcza kompleksowe rozwiązania dla branży spożywczej i napojów, skoncentrowanej na sektorze mleczarskim. Dzięki naszym ambitnym i zaangażowanym pracownikom jesteśmy wysoce kreatywną firmą, która jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu w projektowaniu, produkcji pojedynczych, specjalistycznych urządzeń, a także w pełni automatycznych linii technologicznych.

  • Nowo wybudowany oddział w Olsztynie został właśnie sfinalizowany i posiada 4000 mkw. powierzchni biurowej i 8000 mkw. powierzchni produkcyjnej. Nowoczesne środowisko pracy i nowy obiekt czekają na Ciebie.

  • Będziesz umiejscowiony w Olsztynie, Polska.

  • Co będziesz robić Jako inżynier planowania będziesz:

  • Wspierać i uczestniczyć w zespołach doskonalących WCM lub filarach.

  • Oferować ogólne wsparcie administracyjne dla działań operacyjnych i organizacyjnych.

  • Obsługiwać aplikację DMS/VMS w jednostce produkcyjnej.

  • Prowadzić i koordynować projekty ciągłego doskonalenia.

  • Wspierać projekty transformacji biznesowej.

  • Usprawniać stosowanie najlepszych praktyk.

Nasze wymagania

  • Niedawno ukończyłeś lub wkrótce ukończysz studia licencjackie lub magisterskie z inżynierii przemysłowej / mechanicznej / automatyki (rok ukończenia studiów 2021 lub 2022).

  • Zaawansowany poziom MS Office.

  • Metodologia 5S.

  • Podstawowa wiedza na temat WCM.

  • Koncepcja strat.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne.

  • Potrafisz pracować niezależnie, a także w ramach zespołowego, ustrukturyzowanego podejścia.

  • Umiejętności administracyjne, jesteś zorganizowany, systematyczny i spójny, zorientowany na wyniki z silną osobistą motywacją.

  • Chęć podróżowania.

  • Umiejętnośc posługiwania się językiem polskim jako ojczystym, a także językiem angielskim w stopniu dobrym, w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Różnorodność ekscytujących wyzwań z szerokimi możliwościami rozwoju i szkolenia w prawdziwie globalnym środowisku.

  • Kulturę będącą pionierem ducha innowacji, w której nasz geniusz inżynieryjny zapewnia widoczne rezultaty.

  • Doświadczenie w zakresie równych szans w zatrudnieniu, gdzie ceni się różnice i różnorodność.

  • Konkurencyjne na rynku wynagrodzenie i świadczenia, a także elastyczną organizację pracy.

Tetra Pak

W Tetra Pak zobowiązujemy się do tego, aby żywność była bezpieczna i dostępna wszędzie, a także chronimy to, co dobre – chroniąc żywność, chroniąc ludzi i chroniąc planetę. W ten sposób każdego dnia dotykamy życia milionów ludzi. I potrzebujemy ludzi takich jak Ty, aby to umożliwić. O PROGRAMIE FUTURE TALENT Program Future Talent - ścieżka techniczna to program stażowy, który rozwija Twoje umiejętności inżynierskie i przynosi wiodącą wiedzę techniczną w przyspieszony sposób. Będziesz częścią prawdziwie globalnej firmy o dynamicznym, innowacyjnym sposobie myślenia, a także silnych korzeniach w środowisku technologicznym. Od dnia 1 będziesz dostarczać wyniki jak prawdziwy członek zespołu i zajmować prawdziwe stanowisko. Twój menedżer zaplanuje treść Twojego programu i wesprze Cię w Twojej podróży rozwojowej. Po zakończeniu programu zdobędziesz wspaniałe doświadczenia, które pomogą Ci kontynuować ekscytującą karierę w naszej firmie.

Przewiń do profilu firmy