Oferta pracy

Inżynier Pomiaru

Shiloh Industries Sp. z o.o.O firmie

Shiloh Industries Sp. z o.o.

Wyzwolenia 84

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • pomiar (CMM) i analiza wymiarowa produktów

  • dostarczanie danych do bieżących analiz i identyfikowanie problemów dotyczących wyrobu/procesu

  • inicjowanie i weryfikowanie stosownych działań korygujących i zapobiegawczych

  • nadzorowanie narzędzi pomiarowych

Nasze wymagania

  • minimum 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • znajomość zasad tolerowania i wymiarowania geometrycznego (GD&T)

  • umiejętność pomiaru i analizy produktu

  • znajomość podstawowych narzędzi jakościowych (MSA, SPC, FMEA, 8D)

  • dokładność, systematyka

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Mile widziane

  • doświadczenie w programowaniu maszyn CMM (PC-DMIS)

  • doświadczenie w kalibracji urządzeń pomiarowych

  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • umowę o pracę na pełny etat

  • atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:

  • stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę

  • program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny

  • dodatkowa opieka medyczna

  • bony sodexo za każde 100 dni bez wypadku

  • „wczasy pod gruszą”

  • dopłata do biletów miesięcznych

  • program multisport

  • piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników