Oferta pracy

Inżynier Presales

UPC Polska

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne techniczne wspieranie działu sprzedaży w projektach niestandardowych związanych z obsługą klientów,

  • Analizowanie i opiniowanie dokumentacji technicznej, zapytań ofertowych i przetargów,

  • Przygotowywanie technicznych koncepcji realizacji usług zgodnie z potrzebami klientów,

  • Sugerowanie optymalnych rozwiązań technicznych oraz ich przygotowywanie w zakresie kosztorysów itp.,

  • Współpraca z zespołami wewnątrz firmy oraz partnerami zewnętrznymi na etapie przedsprzedażowym.

Nasze wymagania

  • Masz już doświadczenie we współpracy z klientami B2B,

  • Pracowałeś na stanowisku uwzględniającym pracę inżyniera sprzedaży/presales/ doradcy techniczno-handlowego,

  • Znasz rozwiązania telekomunikacyjne, ICT,

  • Umiesz przygotowywać koncepcje oraz wstępne zarysy rozwiązań technicznych,

  • Łatwo nawiązujesz relacje i jesteś komunikatywny.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o rozpoznawalnej marce na rynku,

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie kwartalne wynikające z realizacji określonych KPI,

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop,

  • Dołączenie do dynamicznie rozwijającego się zespołu dedykowanego do współpracy z klientami biznesowymi z ambicjami szybkiego wzrostu,

  • Możliwość obcowania z nowoczesnymi technologiami ICT w obszarze usług telekomunikacyjnych,

  • Udział w niestandardowych projektach i ciekawe wyzwania,

  • Samodzielność w działaniu przy jednoczesnej współpracy z zespołem,

  • Świadczenia dodatkowe (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy i kulturalno-rozrywkowy, pakiet usług UPC).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy