Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Procesów Farmaceutycznych i Biotechnologicznych (K/M)

Exyte Central Europe sp. z o. o. Oddział w Polsce

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obliczenia technologiczne, w tym:

  • Program produkcji i grupowanie produktów

  • Optymalizacja wielkości serii i wydajność urządzeń

  • Współczynniki wykorzystania urządzeń oraz czasy procesów

  • Obliczenia logistyczne, w tym:

  • Pojemność i technologia magazynów

  • Skala przepływu materiałów

  • Wielkość buforów materiałowych

  • Inne analizy procesowe:

  • Ocena narażenia i wymaganej hermetyzacji procesów

  • Określenie ilości i postępowania z odpadami

  • Struktura i obliczenie ilości personelu

  • Opracowywanie blokowych diagramów przepływowych dla wszystkich technologii obecnych w projekcie

  • Opracowywanie wykazu urządzeń technologicznych:

  • Lista urządzeń z ich typem i wydajnością

  • Określenie zużycia mediów i energii

  • Oszacowanie cen budżetowych

  • Opracowywanie układu pomieszczeń procesowych, obejmującego:

  • Aranżację urządzeń technologicznych

  • Strefy czystości i kaskady ciśnień

  • Przepływy materiałów, personelu i odpadów

  • Definiowanie założeń projektowych wynikających z wymagań technologicznych dla:

  • Parametrów i punktów odbioru mediów technologicznych

  • Stref zagrożonych i bezpieczeństwa procesów

  • Automatyzacji procesów technologicznych

  • Informatycznych systemów zarządzania (MES, WMS, LIMS)

  • Przygotowywanie opisów funkcjonalnych projektowanych zakładów

  • Opracowywanie specyfikacji wymagań użytkownika dla urządzeń technologicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - Inżynieria Chemiczna i Procesowa / Biotechnologia / Farmacja przemysłowa lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

  • Dobra organizacja czasu i pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność samodzielnego rozpoznawania i rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Pracę w firmie cieszącej się zaufaniem klientów i posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku

  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju

  • Zewnętrzne i wewnętrzne szkolenia, kursy, podnoszące kwalifikacje

  • Długoterminową współpracę

  • Możliwość pracy zarówno na projektach w Polsce jak i za granicą

  • Rozbudowany pakiet medyczny

  • Elastyczne godziny pracy

  • 30-dniowy wymiar urlopu dla każdego pracownika

  • System premiowy

  • Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

  • Bezpłatne lekcje z języka angielskiego odbywające się w biurze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • pakiet relokacyjny

  • dodatkowy urlop

Exyte jest światowym liderem w zakresie projektowania i realizacji zaawansowanych technologicznie obiektów oraz zakładów produkcyjnych. Od ponad 100 lat rozwijamy specjalistyczną wiedzę w zakresie rozwiązań stosowanych w środowiskach podlegających szczególnym regulacjom prawnym oraz środowiskach kontrolowanych. Exyte działa na całym świecie i współpracuje z najbardziej wymagającymi technicznie klientami na rynkach półprzewodników, life science, czy data center. Firma oferuje swoim klientom pełen zakres usług, od konsultacji poprzez projektowanie i zarządzanie rozwiązaniami "pod klucz", zachowując najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Realizując złożone wyzywania Exyte tworzy zaufane i długotrwałe relacje z klientami. W 2020 roku firma Exyte wygenerowała sprzedaż na poziomie 4,1 mld EUR, zatrudniając około 4 900 zmotywowanych i doświadczonych pracowników. Dzięki bogatemu doświadczeniu branżowemu i wyjątkowym talentom firma jest przygotowana do dalszego umacniania pozycji lidera na rynku

www.exyte.net

Przewiń do profilu firmy