Oferta pracy

Inżynier Procesów

Rhenus Logistics S.A.

  • Goleniów

    Goleniów, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Stały nadzór nad przebiegiem procesów w magazynie

  • Wspieranie organizacji procesów zgodnie z przyjętymi standardami

  • Analiza procesów magazynowych i poszukiwanie źródeł ich optymalizacji, inicjowanie zmian

  • Wsparcie i udział w audytach i procesach planowania nowych rozwiązań logistycznych

  • Współpraca z innymi działami w zakresie planowania i optymalizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Wiedza z zakresu inżynierii procesowej

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w oparciu o lean management lub inne strukturyzowane narzędzia

  • Umiejętności analityczne

  • Dobra znajomość narzędzi MS Office

  • Znajomość programy typu WMS będzie atutem

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę wśród otwartych i kreatywnych osób

  • Stabilność zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego, karnety Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy jednym z największych na świecie operatorów logistycznych a w naszym goleniowskim magazynie e-commerce pakujemy, kompletujemy i wysyłamy towar  dla klientów z całej Europy.

Rhenus Logistics S.A. Oddział firmy w Łozienicy k/Goleniowa

Przewiń do profilu firmy