Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPUH AUTOPART Jacek Bąk Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPUH AUTOPART Jacek Bąk Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
AUTOPART

Inżynier Procesów Logistycznych

AUTOPARTO firmie

AUTOPART

aleja Kwiatkowskiego 2A

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości działania i analiza istniejących procesów biznesowych w obszarze logistyki, poszukiwanie oraz wdrażanie usprawnień/nowych rozwiązań

  • Planowanie, analiza i optymalizacja przepływu materiałów produkcyjnych i operacji logistycznych przy zastosowaniu narzędzi Lean Manufacturing

  • Prowadzenie zespołów zorientowanych na rozwiązywanie problemów

  • Analiza kluczowych KPI logistycznych

  • Raportowanie danych

  • Udział w uruchamianiu nowych produktów oraz linii produkcyjnych w zakresie optymalizacji przepływu materiałów

  • Uczestnictwo w zespołach zadaniowych

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji

  • Audytowanie procesów logistycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (logistyka, inżynieria procesowa, itp.)

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży przemysłowej, o charakterze produkcji seryjnej – warunek konieczny.

  • Znajomość procesów biznesowych w obszarach logistycznych

  • Znajomość narzędzi LM, SPC, Six Sigma – warunek konieczny

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel (poziom zaawansowany)

  • Znajomość metod i narzędzi związanych z zapewnieniem jakości dostawców

  • Znajomość systemów klasy ERP i MES oraz doświadczenie w pozyskiwaniu i analizie danych z systemów bazodanowych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej

  • Umiejętność współpracy z zespołami multispecjalistów

  • Konsekwencja w działaniu.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju potencjału osobistego i zawodowego

  • Przyjazną atmosferę i możliwość pracy w środowisku międzynarodowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

AUTOPART

AUTOPART, producent wysokiej klasy akumulatorów do wszystkich typów pojazdów, ciągle modernizuje i unowocześnia swoje linie produkcyjne. Poszukujemy osób, które chcą mieć kontakt z nowoczesną technologią i sprzętem od najlepszych producentów dla branży akumulatorowej. Jeśli chcesz się rozwijać i lubisz podejmować nowe wyzwania, aplikuj do nas.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje